6 Mikołajkowe zawody pływack... OBÓZ FAMILY - FUERTEVENTURE ... PÓŁKOLONIE PŁYWACKIE - FERIE...

AKTUALNOŚCI

2018-11-21 18:42

Nowy system obsługi klienta

Autor: Łukasz Drzewiński Fot. Legia.com

System Obsługi Klienta

Szanowni Państwo.

 

W imieniu całego zespołu Legii Warszawa, Legia Swimming Schools a także Fundacji Legia Soccer Schools informujemy o zmianach. Prosimy o zapoznanie się z kilkoma istotnymi informacjami organizacyjnymi.

 

1. Fundacja Legia Soccer Schools.

Informujemy, że w związku z ciągłym rozwojem Legia Swimming Schools, nasza inicjatywa przejdzie z dniem 1 grudnia br. pod skrzydła Fundacji Legia Soccer Schools. Fundacja jest jednym z elementów rodziny Legii Warszawa, która w co głęboko wierzymy, ma do spełnienia nie tylko rolę sportową, ale także ważną misję społeczną. Fundacja od lat z sukcesem rozwija program zajęć piłkarskich Legia Soccer Schools w naszym Klubie.

 

2. Nowy Panel obsługi konta Opiekuna.

Z wielką radością informujemy, że od dnia dzisiejszego (tj. 29 listopada 2018 r.). oddajemy nowy panel administracyjny do zarządzania Państwa profilem w projekcie Legia Swimming Schools. Narzędzie to pozwoli Państwu m.in. na: - Sprawdzenie szczegółowych informacji o zgłoszonych zawodnikach oraz edycję ich danych. - Wgląd w indywidualny harmonogram treningów specyficzny dla grupy oraz lokalizacji. - Uzyskanie pełnych informacji na temat płatności oraz ich historii. - Sprawdzenie pełnej historii komunikacji dotyczącej Państwa uczestnictwa w projekcie.

 

3. Zmiana numeru konta płatności abonamentu za treningi.

W związku z przejęciem przez Fundację formalnej organizacji zajęć Legia Swimming Schools, od 1 grudnia br. wpłaty za zajęcia Legia Swimming Schools prosimy realizować na indywidualne numery kont bankowych przydzielone każdemu z obecnych w projekcie dzieci uzyskane podczas procesu rejestracji do Panelu Opiekuna Legia Swimming Schools (http://panel.legiaswimmingschools.pl/). Płatność za miesiąc grudzień prosimy uiścić już na indywidualne konto w systemie.

 

4. Nowy Regulamin zajęć Legia Swimming Schools.

Na stronie znajduje się uaktualniony m.in. o dane Fundacji Legia Soccer Schools, regulamin zajęć Legia Swimming Schools, który to dokument będziecie Państwo akceptować przy okazji rejestracji w nowym Panelu Opiekuna Legia Swimming Schools (https://panel.legiaswimmingschools.pl/ ).

 

5. Czas na rejestrację w nowym Panelu Opiekuna!

Pierwsze zajęcia obowiązujące w nowej formule zaplanowaliśmy na 03 grudnia br.

By móc rozpocząć trening wymagane jest zarejestrowanie dziecka w nowym Panelu Opiekuna Legia Swimming Schools do dnia 02 grudnia br.

 

Rejestracji dokonacie Państwo w kilku prostych krokach:

- wejście na Serwis Legia Swimming Schools, który znajduje się pod adresem https://panel.legiaswimmingschools.pl/

- wybranie zakładki w Serwisie o treści „Zakładam konto”;

- wypełnienie poprawnymi danymi wszystkich pól formularza wymaganych w kroku pierwszym (rejestracja Opiekuna) i zatwierdzenie wyborów i danych przyciskiem „Dalej – przejście do 2 etapu” oraz wybranie dla Uczestnika odpowiedniego ośrodka treningowego, w którym będą odbywać się Zajęcia;

- w drugim etapie rejestracji Opiekun wypełnia poprawnymi danymi wszystkie wymagane pola formularza, a wprowadzone dane zatwierdza przyciskiem „Zgłaszam zawodnika do Legia Swimming Schools”;

- po poprawnej wykonaniu powyższych kroków, na podany w procesie rejestracji adres mailowy Opiekun otrzyma dokumenty organizacyjne (Regulamin zajęć, ankietę medyczną, informacje o płatnościach i inne).

 

W razie potrzeby, tak jak dotychczas, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem: 696 070 010 (linia czynna w dni powszednie od 10:00 do 17:00). Nasi pracownicy odpowiedzą też na wszystkie pytania za pośrednictwem e-maila: info@legiaswimmingschools.pl Pozdrawiam,

 

Menedżer Legia Swimming Schools

Karolina Urbańska

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SWIMMING SCHOOLS
Zasięg Legia Swimming Schools

Liczba zawodników: 310

Liczba lokalizacji: 4

Liczba grup: 35

zobacz całą mapę
Legia Swimming Schools na YouTube