Casting – zostań częścią now... Legia Schools: Jeden Klub - ... Zajęcia w roku szkolnym 2020...

AKTUALNOŚCI

2020-08-27 14:44

Zajęcia w roku szkolnym 2020/2021

Nowy sezon w Legia Swimming Schools

Szanowni Państwo,

w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną w Polsce, dotyczącą ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-Cov-2, zajęcia pływackie w ramach Legia Swimming Schools rozpoczną się w późniejszym terminie o którym poinformujemy na stronie internetowej oraz w panelu opiekuna.

Mimo obecnej sytuacji Legia Swimming Schools, będzie kontynuowała naukę pływania w sezonie 2020/2021 z zachowaniem wszystkich obostrzeń i regulacji MZ. Prawdopodobny termin rozpoczęcia szkolenia przewidywany jest na 14 września 2020. Termin rozpoczęcia może ulec zmianom ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną. Płatność za miesiąc wrzesień będzie wynosiła 50% stawki.

Zajęcia będą się odbywały w ośrodkach:

- Śródmieście (ul. Rozbrat)

- Wilanów (ul. Wiertnicza)

- Anin (ul. V Poprzeczna)

1 września 2020 otrzymacie Państwo informacje o płatnościach, wysłaną automatycznie z systemu. Osoby, które będą kontynuowały zajęcia zostaną przypisani do tych samych grup, w których uczestniczyli w roku szkolnym 2019/2020

Osoby, które nie chcą uczestniczyć w szkoleniu w roku szkolnym 2020/2021 prosimy o przesłanie maila z rezygnacją, na adres info@legiaswimmingschools.pl do dnia 06.09.2020, bez żadnych konsekwencji finansowych, po tym terminie będą obowiązywały normalne zasady rezygnacji zgodne z umową.

Aktualny grafik zajęć zostanie wkrótce opublikowany na stronie internetowej oraz w panelu opiekuna. Czekamy jeszcze na potwierdzenie dostępności pływalni i wytyczne związane ze stanem epidemii.

Na pływalniach będą obowiązywały obostrzenia, które przekażemy Państwu w osobnej wiadomości.

Pozdrawiamy 

Trenerzy i pracownicy Legia Swimming Schools

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SWIMMING SCHOOLS
Zasięg Legia Swimming Schools

Liczba zawodników: 310

Liczba lokalizacji: 4

Liczba grup: 35

Legia Swimming Schools na YouTube