Obóz pływacki - GNIEWINO 202... Półkolonie pływacke - WARSZA... Zajęcia tymczasowo zawieszon...

OBÓZ PŁYWACKI GNIEWINO - WAKACJE 2019

Legia Swimming Schools i Sekcja Pływacka organizuje podczas wakacji w Centrum Sportowo-Konferencyjne Gniewino obóz sportowy i obóz family.

Nasz obóz organizujemy w hotelu Mistral Sport **** w Gniewinie. UEFA (Europejska Federacja Piłki Nożnej) ściśle określiła kryteria przy wyborze Centrów Pobytowo – Treningowych na największą imprezę sportową jaka kiedykolwiek w Polsce została zorganizowana - EURO 2012™. Na tej podstawie Hotel Mistral Sport**** wraz z towarzyszącą mu infrastrukturą sportową został przyjęty do oficjalnego katalogu UEFA.

 

Najbliższe otoczenie hotelu to nie tylko profesjonalnie przygotowane i wyposażone zaplecze treningowe, ale również centrum rehabilitacyjne, pełnowymiarowa kryta pływalnia, hala sportowa, sala kinowa dla 200 osób oraz bowling. Czyni to z Hotelu Mistral Sport**** miejsce wręcz idealne na obozy sportowe nad morzem.

 

Obóz skierowany do dzieci i młodzieży z zamiłowaniem do sportu a przede wszystkim lubiących treningi i dobrą zabawę. Podczas obozu będziemy trenowali na basenie dwa razy dziennie. Uczestnicy zostaną przydzieleni do grup o podobnym poziomie zaawansowania. Uczestnicy będą zakwaterowani w pokojach 3-4 osobowych według wieku i predyspozycji. Podczas obozu będziemy mięli 3 specjalnie przygotowane i dostosowane do naszych potrzeb posiłki.

 

Jesteśmy grupą rodziny pływackiej, dla których praca z młodymi ludźmi stanowi życiową pasje i powołanie. Świat pełen przygód, nauka aktywnego wypoczynku, powielanie radości z uprawianej dyscypliny. Staramy się kształtować samodzielność i zaradność naszych podopiecznych. Zwracamy dużą uwagę na dyscyplinę, koleżeństwo i „zdrowe” współzawodnictwo. Swoją postawą zachęcamy do sportowego trybu życia, zdrowego żywienia i odpowiedniej regeneracji. W swych działaniach zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom dzieci i młodzieży, rozumiemy ich świat i staramy się nawiązywać z nimi więź.

 

W tym roku podobnie jak w poprzednich latach podczas ostatniego turnusu przewidujemy Obóz rodzinny. Chcemy stworzyć grupę najmłodszych dzieci (4-6 lat) które będą mogły przeżywać sportowe emocje wraz ze starszym rodzeństwem lub rodzicami. Dzieci będą miały dwa razy dziennie zajęcia na basenie (jedne w formie zabawy), gry i zabawy na hali/boisku, zabawy, kino dziecięce. * Ilość miejsc jest ograniczona.

 

 

Treningi odbywają się w małych grupach, podzielonych pod względem umiejętności pływackich. Każdy zawodnik jest szkolony wg. własnych indywidualnych potrzeb. Wszyscy uczestnicy obozu objęci są ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).

 

Nasi trenerzy potrafią stworzyć sportową i przyjazną atmosferę, zainteresować różną aktywnością sportową służąc swoją wiedzą i umiejętnościami. Chcemy by każdy z uczestników naszego obozu miał co wspominać rozumiejąc, że bardzo ważne w życiu jest to co wspólnie przeżyli, zobaczyli, doświadczyli. Zadowolenie dzieci, a także ich rodziców jest dla nas największą satysfakcją.

 

Rejestracja uczestników odbywa się poprzez wypełnienie formularza on-line i wpłacenie zaliczki. O zakwalifikowaniu uczestnika do udziału w obozie będzie decydował termin wpłacenia zaliczki. Osoby, które nie zostaną zakwalifikowane do udziału w obozie otrzymają zwrot zaliczki w pełnej wysokości w okresie do 7 dni od daty wpływu na konto organizatora. Wpłata zostanie dokonana na konto z którego pieniądze wysłano jeżeli organizator nie otrzyma innej dyspozycji.

 

 

TERMINY

 

I turnus 11-17.08.2019

II turnus 18-24.08.2019

III turnus (family) 25 -31.08.2019

 

KOSZT

 

1980 zł - 1 turnus

3590 zł - 2 turnusy

4800 zł - 3 turnusy

 

FORMULARZ:

https://form.jotformeu.com/90604657215355

 

 


 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SWIMMING SCHOOLS
Zasięg Legia Swimming Schools

Liczba zawodników: 310

Liczba lokalizacji: 4

Liczba grup: 35

Legia Swimming Schools na YouTube