Casting – zostań częścią now... Legia Schools: Jeden Klub - ... Zajęcia w roku szkolnym 2020...

OBÓZ PŁYWACKI GNIEWINO - WAKACJE 2021

Legia Swimming Schools i Sekcja Pływacka organizuje podczas wakacji w Centrum Sportowo-Konferencyjne Gniewino obóz sportowy i obóz family.

Nasz obóz organizujemy w hotelu Mistral Sport **** w Gniewinie. UEFA (Europejska Federacja Piłki Nożnej) ściśle określiła kryteria przy wyborze Centrów Pobytowo – Treningowych na największą imprezę sportową jaka kiedykolwiek w Polsce została zorganizowana - EURO 2012™. Na tej podstawie Hotel Mistral Sport**** wraz z towarzyszącą mu infrastrukturą sportową został przyjęty do oficjalnego katalogu UEFA.

 

Najbliższe otoczenie hotelu to nie tylko profesjonalnie przygotowane i wyposażone zaplecze treningowe, ale również centrum rehabilitacyjne, pełnowymiarowa kryta pływalnia, hala sportowa, sala kinowa dla 200 osób oraz bowling. Czyni to z Hotelu Mistral Sport**** miejsce wręcz idealne na obozy sportowe nad morzem.

 

Obóz skierowany do dzieci i młodzieży z zamiłowaniem do sportu a przede wszystkim lubiących treningi i dobrą zabawę. Podczas obozu będziemy trenowali na basenie dwa razy dziennie. Uczestnicy zostaną przydzieleni do grup o podobnym poziomie zaawansowania. Uczestnicy będą zakwaterowani w pokojach 3-4 osobowych według wieku i predyspozycji. Podczas obozu będziemy mięli 3 specjalnie przygotowane i dostosowane do naszych potrzeb posiłki.

 

Jesteśmy grupą rodziny pływackiej, dla których praca z młodymi ludźmi stanowi życiową pasje i powołanie. Świat pełen przygód, nauka aktywnego wypoczynku, powielanie radości z uprawianej dyscypliny. Staramy się kształtować samodzielność i zaradność naszych podopiecznych. Zwracamy dużą uwagę na dyscyplinę, koleżeństwo i „zdrowe” współzawodnictwo. Swoją postawą zachęcamy do sportowego trybu życia, zdrowego żywienia i odpowiedniej regeneracji. W swych działaniach zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom dzieci i młodzieży, rozumiemy ich świat i staramy się nawiązywać z nimi więź.

 

W tym roku podobnie jak w poprzednich latach podczas ostatniego turnusu przewidujemy Obóz rodzinny. Chcemy stworzyć grupę najmłodszych dzieci (4-6 lat) które będą mogły przeżywać sportowe emocje wraz ze starszym rodzeństwem lub rodzicami. Dzieci będą miały dwa razy dziennie zajęcia na basenie (jedne w formie zabawy), gry i zabawy na hali/boisku, zabawy, kino dziecięce. * Ilość miejsc jest ograniczona.

 

 

Treningi odbywają się w małych grupach, podzielonych pod względem umiejętności pływackich. Każdy zawodnik jest szkolony wg. własnych indywidualnych potrzeb. Wszyscy uczestnicy obozu objęci są ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).

 

Nasi trenerzy potrafią stworzyć sportową i przyjazną atmosferę, zainteresować różną aktywnością sportową służąc swoją wiedzą i umiejętnościami. Chcemy by każdy z uczestników naszego obozu miał co wspominać rozumiejąc, że bardzo ważne w życiu jest to co wspólnie przeżyli, zobaczyli, doświadczyli. Zadowolenie dzieci, a także ich rodziców jest dla nas największą satysfakcją.

 

Rejestracja uczestników odbywa się poprzez wypełnienie formularza on-line i wpłacenie zaliczki. O zakwalifikowaniu uczestnika do udziału w obozie będzie decydował termin wpłacenia zaliczki. Osoby, które nie zostaną zakwalifikowane do udziału w obozie otrzymają zwrot zaliczki w pełnej wysokości w okresie do 7 dni od daty wpływu na konto organizatora. Wpłata zostanie dokonana na konto z którego pieniądze wysłano jeżeli organizator nie otrzyma innej dyspozycji.

NOWOŚĆ !!!! 

ZAJĘCIA NA PŁYALNI DLA ZAWODNIKÓW POPRWADZI aktualny Trener Kadry Narodowej Seniorów  w pływaniu oraz Trener Mistrza Świata Pan Maciej Certa 

czytaj więcej odnosnie Maciej Certa. 

TERMINY

 • 15.08 - 21.08.2021 r. 
 • 22.08 - 28.08.2021 r. 

CENNIK

 • 2400 PLN (zawodnicy do 13 r.ż) 
 • 2600 PLN ( zaownicy 14 lat i starsi) TURNUS FAMILY  (możliwość uczestnictwa w obozie również rodziców) 

MOŻESZ wybrac I lub II turnusy!!!!

FORMULARZ

Zgłoś swoją pociechę do 10.07.2021 r. 

CZEAMY NA WAS!

ZGŁOSZENIE 

 

ZAPEWNIAMY 

 • zakwatrowanie i wyżywienie 
 • 3 pełnowartościowe pisiłki dziennie 
 • zajęcia z nauki, doskonalenia pływania oraz treningi sportowe 
 • zajęcia z gimnastyki korekcyjnej 
 • zajęcia motoryczne 
 • gry i zabawy
 • gry zespołowe
 • analizę techniki pływania 
 • ubezpieczeni NNW 
 • wykwalifikowaną kadrę trenerską 
 • gadżety 
 • wizyte nad morzem 
 • wizytę w hotelowym SPA 
 • możliwość zorganizowania instruktora jazdy na rolkach oraz longboard/fishboard

*Dojazd we własnym zakresie/ istnieje możliwośc przejazdu pociągiem z  trenerem (usługa dodatkowo płatna )

 


 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SWIMMING SCHOOLS
Zasięg Legia Swimming Schools

Liczba zawodników: 310

Liczba lokalizacji: 4

Liczba grup: 35

Legia Swimming Schools na YouTube