WINTER CAMP WARSZAWA 2023 ZAJĘCIA MASTERS PRAWY BRZEG - PRAGA PÓŁNOC

Legia Swimming Schools

Legia Swimming Schools jest początkiem pływackiej przygody, w której zdolni i pracowici uczestnicy doskonalą umiejętności pływackie i budują charakter w oparciu o szlachetne wartości takie jak szacunek, uczciwość, skromność i sumienność. Każda chwila codziennej pracy nad sobą przybliża naszych wychowanków do wspólnego celu – stawania się lepszym człowiekiem.

Legia Swimming Schools to część stowarzyszenia klubu pływackiego Legia Warszawa, proponująca zajęcia nauki pływania dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do zajęć dla dorosłych. Cotygodniowe spotkania z wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą trenerską to przede wszystkim świetna zabawa. Środki treningowe jakimi się posługujemy i cele jakie sobie stawiamy są w pełni profesjonalne.

 

Specjalnie przygotowany program zajęć, uwzględniający możliwości naszych podopiecznych sportowców, zajęcia w małych grupach i bogato wyposażone pływalnie czynią zajęcia w ramach Legia Swimming Schools wyjątkowymi.
Nie każdy z naszych wychowanków zostanie profesjonalnym pływakiem. Naszą misją jest, aby każdy młody pływak stał się lepszym człowiekiem i wartościowym członkiem społeczeństwa. Aby to osiągnąć przed dziećmi trenującymi w Legia Swimming Schools stawiamy wysokie oczekiwania. Edukacja, Charakter i Legia. Dzięki nim nawet Ci, którzy nie będą na co dzień zawodowo uprawiać pływania staną się w przyszłości świetnymi trenerami, wychowawcami młodzieży lub kibicami Legii.

 

Model pracy z wychowankami Legia Swimming Swimming Schools jest nieustannie doskonalony i powstaje w oparciu o współpracę i wymianę doświadczeń z najbardziej elitarnymi klubami na Świecie, pionierami w dziedzinie kompleksowego szkolenia.

 

Zaczynając od małej pływalni WOSiR przy ul. Rozbrat 26 powołano szkółkę pływacką w której stworzyliśmy klimat pełen chęci, zapału i autentycznej pasji. Systematyczna praca u podstaw stała się fundamentem, na którym rozpoczęła się budowa Sekcji Pływackiej Legia Warszawa.

 Od samego początku istnienia Sekcja Pływacka przyciąga dzieci i młodzież kochających pływanie - gotowych do sumiennej pracy w pocie czoła i dużych poświęceń aby osiągnąć cel - stać się lepszym zawodnikiem. Stać się prawdziwym Legionistą.

 

Dzieci, które marzą o karierze pływaków dostają szansę na rozwijanie swojej pasji i podnoszenie umiejętności w ukochanym klubie stolicy – Legii Warszawa.  W 2015 roku postanowiliśmy podzielić profil dzieci, które chcą nauczyć się i udoskonalić swoje umiejętności pływackie (Legia Swimming Schools) i dzieci które dzięki intensywnemu pływaniu chcą stawiać czoła, ambitniejszym i bardziej świadomym wyzwaniom jakie niesie za sobą kariera profesjonalnego zawodnika (Sekcja Pływacka Legia).

 

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA !

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SWIMMING SCHOOLS
Zasięg Legia Swimming Schools

Liczba zawodników: 310

Liczba lokalizacji: 4

Liczba grup: 35

Legia Swimming Schools na YouTube